ES paramos administravimas

Pagrindinė mūsų veiklos sritis – sėkmingas organizacijos ir reikalingų dokumentų parengimas Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos panaudojimui. Šis procesas apima organizacijos plėtros poreikių identifikavimą, reikalingų dokumentų (galimybių studijų, investicinių projektų, verslo planų ir paraiškų) parengimą bei projektų administravimą gavus paramą.

 

Mūsų komanda yra sukaupusi didelę patirtį rengiant paraiškas bei administruojant nacionalinę ir tarptautinę finansinę paramą. Galime padėti Jūsų organizacijai rengiant paraiškas paramai gauti:

  • Įvertinsime galimybes pritraukti finansavimą (paramos lėšas) Jūsų projektui;
  • Padėsime išgryninti projekto idėją, struktūrą ir veiklas;
  • Parengsime projekto biudžetą, atliksime reikiamus finansinius ir ekonominius skaičiavimus;
  • Pagal galiojančius teisės aktus užpildysime paraišką finansavimui gauti;
  • Parengsime projekto verslo planą ir jo finansinę dalį;
  • Padėsime tinkamai sukomplektuoti paraiškos dokumentus;
  • Konsultuosime paraiškos vertinimo metu (padėsime atsakyti į klausimus, atlikti patikslinimus, pristatyti projektą, t.t.), iki sprendimo dėl projekto tinkamumo finansuoti priėmimo.

Projektui gavus paramą – pasiūlysime kvalifikuotas projekto administravimo paslaugas, siekiant, kad projektas būtų įgyvendintas tinkamai ir laiku, įsisavinant skirtas paramos lėšas ir pasiekiant suplanuotus rodiklius.

Ekspertų grupė taipogi sprendžia įvairius probleminius su ES parama susijusius klausimus, konsultuoja ekonomikos, vadybos, rinkodaros, inovacijų ir technologijų perdavimo klausimais. Įmonės specialistai taipogi teikia konsultacines automatizavimo procesų paslaugas, pataria technologijų įsigijimo, diegimo, perprogramavimo ir kitais techninių sprendimų klausimais. Žodžiu, kiekviena idėja ir kiekvienas sprendimas – unikalus. Vertiname diskretiškumą ir esame pasiruošę su Jumis susitikti Jums patogiu laiku bei aptarti abipusiai naudingo bendradarbiavimo galimybes!

 

Brūkštelkit arba pasukite pradžiai.

Kontaktai: el.paštas –  jurinis.klasteris@gmail.com,   tel. +37060044312

 

Prisijunkite prie Jūrinio klasterio

Gal domina galimybės dalyvauti bendrose įmonių iniciatyvose, siekiant padidinti eksporto apimtis, sukurti didesnę pridėtinę vertę, gauti naujų verslo kontaktų ar idėjų, padidinti įmonės produktyvumą, inovatyvumą ar konkurencingumą? Gal domina galimybės gauti finansavimą individualiems ar jungtiniams ES projektams finansuoti? Gal stokojate inovatyvių idėjų ar jomis norite pasidalinti su kitais? Gal norite susirasti patikimų verslo partnerių?

 

Palikite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime!
Vardas, Pavardė
Įmonė
Telefonas
El. paštas
Ačiū!

Ačiū! Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.