Apie mus

Mažoji bendrija „Jūrinis klasteris“ – nuo 2012 metų veikianti profesionali ir patikima konsultacinė įmonė, turinti kvalifikuotų ekspertų grupę, kurie fizinius ir juridinius asmenis konsultuoja įvairiais gamybos automatizavimo ir ES paramos gavimo klausimais, taip pat sprendžia automatizavimo problemas vietoje, ruošia reikalingus dokumentus ES finansavimui gauti (projektines paraiškas, verslo planus, investicinius projektus, galimybių studijas ir kt.), sprendžia įvairius probleminius su ES parama susijusius klausimus, konsultuoja ekonomikos, vadybos, rinkodaros, inovacijų ir technologijų perdavimo klausimais.

Ekspertai nuolat dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose mokslo renginiuose, informaciniuose automatizavimo sprendimų ir paramos teikimo seminaruose, tematinėse diskusijose, kelia profesines kvalifikacijas dalyvaudami tematiniuose nacionaliniuose ir tarptautiniuose tiksliniuose mokymuose.

Pagrindinė mūsų veiklos sritis – sėkmingas organizacijos gamybos automatizavimo procesų užtikrinimas ir dokumentacijos parengimas Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramos panaudojimui. Šie procesai apima organizacijos automatizavimo procesų ir įrengimų būklės įvertinimą ir pasiūlymus jos tobulinimui, plėtros poreikių identifikavimą, reikalingų dokumentų (galimybių studijų, investicinių projektų, verslo planų ir paraiškų) parengimą bei projektų administravimą gavus paramą. Įmonės specialistai taipogi teikia konsultacines automatizavimo procesų paslaugas, pataria technologijų įsigijimo, diegimo, perprogramavimo ir kitais techninių sprendimų klausimais.

Apibendrindami sukauptą ekspertų patirtį, siūlome pasinaudoti šiomis įmonės teikiamomis paslaugomis:

 

Žodžiu, kviečiame ilgai nedvejoti ir kreiptis į mus dėl automatizavimo ar projektų rengimo.
Mielai Jums padėsime!

Prisijunkite prie klasterio
Prisijungti
Prisijunkite prie Jūrinio klasterio

Gal domina galimybės dalyvauti bendrose įmonių iniciatyvose, siekiant padidinti eksporto apimtis, sukurti didesnę pridėtinę vertę, gauti naujų verslo kontaktų ar idėjų, padidinti įmonės produktyvumą, inovatyvumą ar konkurencingumą? Gal domina galimybės gauti finansavimą individualiems ar jungtiniams ES projektams finansuoti? Gal stokojate inovatyvių idėjų ar jomis norite pasidalinti su kitais? Gal norite susirasti patikimų verslo partnerių?

 

Palikite savo duomenis ir mes su Jumis susisieksime!
Vardas, Pavardė
Įmonė
Telefonas
El. paštas
Ačiū!

Ačiū! Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.